המלצות

 המלצות

.הלימה בן נריה היא הלוחשת לחתולים האולטמטיבית

טיפאני שלנו הגיעה אליה עם דלקת חניכיים ורסטות ארוכות שיצאה משם כעבור כשלושה שבועות מטופחת, נינוחה ובריאה. אין ספק שהלימה עושה את מלאכתה נאמנה. היא מבינה לנפש החתולים ומשגיחה ומטפלת בהם באהבה רבה. מסתבר שמלאכתה לא מסתיימת עם צאת החתול מהפנסיון. גם לאחר צאתה של טיפאני הביתה היא זכתה לקבל צידה לדרך של עצות וכדורים וזוכה בהתענינות כנה במבה הנפשי והגופני כאחד.על כן מאד ממליצה על מלון החתולים של הלימה.

שפרה הורן, ירושלים,

 ✽ ✽ ✽

הוטל חתול הוא גן עדן קטן לחתולים. הם זוכים בו לטיפול מסור, יום-יום ושעה-שעה. כשאנחנו משאירים שם את סימבה שלנו כל פעם שאנו נוסעים לחו”ל, אנו יודעים שהוא בידיים נאמנות ושנמצא אותו שמח וטוב לב עם שובנו.

פרופ' בנימין זאב קדר, מודיעין 

✽ ✽ ✽


 

מקום עם הרבה מאד רגש לבעלי חיים. טסתי לשבוע ושלחתי לפנסיון המדהים הזה את בבת עייני – החתול שאול, כשחזרתי הוא קרן, היה מבסוט ומלא חשיבות מית.הפנסיון המושקע הזה בנוי עם הרבה חשיבה ותפישה מרחבית ייחודית, מקום עם הרבה – הרבה מאד רגש ואהבה לבעליי חיים, זה פשוט כיף לדעת שיש מקום בו האהבה הגדולה שלך לבעל החיים שלך היא לגיטימית ויש לה מקום גם כשאתה נאלץ להפרד מממנו לזמן. מומלץ מאד וגם משום שלא תמצאו כזאת גישה ואכפתיות במקום אחר. השקט הנפשי שלכם והשירות האנושי הזה שווה כל גרוש!

שי רובין 

 ✽ ✽ ✽

 

אני רוצה להמליץ מאוד על מקום קסום שנקרא "הוטל חתול". מדוברבפנסיון ייחודי מסוגו

בארץ עם התנאים הכי טובים לחתול שרק אפשר לדמיין! חצרות מרווחות, חופש מחייה, חצר מטופחת מסביב עם אוירה של נופש שעושה חשק לבני אדם לעבור לגור בו! החתול שלי האהוב ששמו הוא לואי, בילה במקום כשלושה חודשים ואני כאמא היסטרית הייתי הכי רגועה שניתן. הלימה, בשלוותה ואהבתה הרבה לחתולים משרה תחושת ביטחון שהחתול שלך נמצא בידיים יותר טובות מהבעלים עצמם, אפשר לנסוע לחו"ל ולהיות שקט!

!!!"ועכשיו הוא כבר איתי בבית, מלא זיכרונות מתוקים

תום, תל אביב 

✽ ✽ ✽

 

המלצה חמה ל'הוטל חתול': כשהייתי צריכה לנטוש את להלה לחודש וחצי הייתי מודאגת לגבי מציאת הפתרון עבורה בזמן היעדרותי. יודעת שלחתול לוקח שבועיים לפחות להתרגל לטריטוריה חדשה ושמשמעות הדבר היא שאם אשים אותה אצל משפחה או חברים הם יאלצו לחיות שבועיים בהסגר ובמקרה של חריץ בחלון או פירצה בדלת – להלה תיעלם לה. כשנסעתי לבדוק את 'חתול הוטל' של הלימה הגעתי לחצר מתוקה במושב ירוק עם רוח הרים, מלאה בחבורה מצחיקה של חתולים שחיים טוב. הלימה, בעלת הפנסיון, היא אדם נעים במיוחד, אישה שקטה וחזקה, שמטפלת במסירות ואיכפתיות בחתולים שלה ובחתולים שהם אורחיה. להלה הגיעה אחרי אפיזודה קשה של אלרגייה לפשפשים והייתה סכנה שהשהייה בחברת חתולים אחרים תדליק מחדש את הבעיה. הלימה דאגה לשים תשומת לב מיוחדת ולבדוק באופן יומיומי שאין עליה סימני גירוד קשים וכן לעדכן במיילים ותמונות ולאורך כל משך נסיעתנו. חשוב לי לציין שכשלא הצליחה ליצור קשר במייל דאגה לעדכן את אימי (שהייתה טלפון הגיבוי שלי אצלה) שהכל בסדר והעבירה תמונות בוואטס-אפ. כשחזרנו לארץ מצאנו חתולה בריאה, שמחה ומתלטפת עוד יותר משהייתה. שמחה שהשקעתי ברווחתה ושמחה ממש על הבחירה ב'הוטל :)חתול'. תודה הלימה יקרה! ד'ש מלהלה 

חן שאלתיאל 

✽ ✽ ✽

 

הוטל חתול היה מקום האידאלי עבור החתול שלנו לודוויג, אותו נאלצנו להשאיר בארץ במשך 3 חודשים כששהינו בחו"ל 

לודוויג חתול חוץ שנהג לצאת ולהכנס כרצונו וחששנו שהשהייה במרחב סגור יחד עם חתולים אחרים תעיק עליו. כשחזרנו הופתענו לגלות שלודוויג הסתגל באופן מלא למקום, התנהל בחופשיות במרחב, שמח ומשחק עם חתולים אחרים. הלימה באמת מבינה חתולים, יודעת מה הצרכים שלהם ומספקת להם סביבה נעימה, גם אם רחוק מהבית.

עדי ליבני, תל אביב 

✽ ✽ ✽

 

עכשיו אספנו את נלסון מהוטל חתול, לאחר 10 ימים בירח דבש באירופה. נהננו מירח הדבש שלנו כי ידענו שהוא בידיים טובות ומיומנות.

הלימה, תודה רבה לך שטיפלת בו בכזו מסירות! נלסון מוסר לך גרגורים ושבת שלום.

מעין פרוסק 

✽ ✽ ✽

 

השארנו את חתולת הבית המתוקה שלנו אצל הלימה לרגל נסיעה בת שבוע לאירופה. קיננו בנו הרבה חששות מעזיבת התינוקת לבד (בת שנה אמנם, ועדיין…), אבל לשמחתנו קיבלנו עדכונים שוטפים ותמונות מהלימה, שהבטיחה לנו שאין סיבה לדאוג. בהוטל חתול אפשר לקבל חדר גדול בבית או תא רחב בחוץ, שבו לחתול יכולה להיות אינטרקציה עם חתולים אחרים אם רוצים בכך — בחירה שלא קיימת בד"כ במקומות אחרים. לא היה פשוט להיפרד מהחתולה שלנו אפילו לזמן קצר, אבל אנחנו מודים לך, הלימה, שטיפלת במסירות בחתולתנו היקרה והורדת אבן כבדה מלבנו.

דניאל קובק 

✽ ✽ ✽

ארבעת החתולים המפונקים שלנו, ביקרו אצל הלימה למשך 3 שבועות. היינו שקטים לחלוטין מתוך ידיעה שהחתולים נמצאים בידיים טובות , מקצועיות ואוהבות. הלימה מלאת אהבה וחמלה לבעלי חיים ומקדישה את כל כולה לרווחתם. הוטל חתול זה מקום מיוחד ויחיד במינו. פיסטוק, מישמיש, שוקו וסוקי מוסרים תודה רבה

עדנה כנף, תל אביב 

 ✽ ✽ ✽

 

ברצוננו להמליץ בחום ואהבה על הוטל-חתול:

הגענו למקום מאחר וכי באותה התקופה היינו במעברי דירות ורצינו מקום מסודר ולתקופה ארוכה. הגענו להוטל-חתול בעקבות חיפוש קדחתני באינטרנט אחר מקומות מתאימים לצמד החתולות שלנו.  בבעלותינו צמד חתולות בנות-שנה, מפונקות במיוחד המצריכות טיפול יומי, כך שלא רצינו כלל להתפשר.  היה חשוב לנו שהאדם שייטפל בהן יהיה מנוסה דיו.  לדעתי, ההחלטה להשאיר את הקטנות בהוטל חתול הייתה מהירה מאוד.  מדובר במלון הממוקם באיזור פסטורלי המותאם לקליטת חתולים מכל הסוגים.  הלימה, בעלת המלון, נתנה לנו שירות מקצועי וייעוץ בכל מה שקשור לקליטתן של קונפטי וגיוזה במלון,  ולאחר מכן, בביתנו החדש.    החתולות התאקלמו היטב והחשיפה לחתולים אחרים הייתה חיובית מאוד עבור החתולות.   אנו רוצים להודות מקרב ליבנו על הטיפול המסור ולהמליץ בחום לכל בעלת או בעל חתול , באשר הם.

תודה רבה,

ליהי ואפי  

 ✽ ✽ ✽  

 

המלצה חמה

לאחר תכנון נסיעה לחו"ל של חודש, לא ידעתי איפה לשים את הנסיכה המפונקת שלי, ביקשתי עזרה בפייסבוק וקיבלתי, את הוטל חתול כתשובה. לידיעתכם נושה אף פעם לא היתה בפנסיון ולא לזמן ארוך שכזה (חודש). היא חירשת לא מסתדרת עם חתולים אחרים (היא רק נושפת עליהם כל הזמן..) ובכלל לא יוצאת מהבית- דאגתי לה נורא. הלימה הייתה מקסימה! שלחה לי סרטונים שלה אפילו כשהייתי בחו"ל והרגיעה אותי, ההפתעה הייתה כשחזרתי הייתי בטוחה שאמצא אותה בדיכאון או משהו כזה, באתי לאסוף אותה מוכנה עם טישו ביד..(בשבילי) גם כי התגעגעתי קשות~. אך לשמחתי היא הייתה כזאת שלווה ורגועה שלא ירדה לי אפילו דמעה אחת, הייתי מאושרת מכדי לבכות. בנוסף אני יכולה להגיד גם שלא חל שינוי בהתנהגות שלה (היום אנחנו לאחר שבוע וקצת מהטיסה) והיא רק קצת יותר נחמדה ..:). הלימה היקרה, תודה לך! בהחלט אחזור שוב כשאצטרך!

 שירה נוי

 ✽ ✽ ✽  

 

להלימה  הנפלאה, תודה רבה על הטיפול המסור בדולורס הישישה שלנו, זו פעם ראשונה שהיא יוצאת מביתה מזה 17 שנה והיא קבלה אצלכך אהבה אכפתיות, פינוקים, תשומת לב והכי חשוב מקצועיות ודאגה לבריאותה, זה לא מובן מאליו- תודה על כך, משפחת ויטונסקי מהרצליה וכמובן מדולורס.

עינת ויטונסקי

✽ ✽ ✽

טרונצ'ו חזר משהות של 72 יום בהוטל חתול. טרונצ'ו מעולם לא עזב את הבית ומאוד חששתי איך הוא יסתדר. ל"הוטל חתול" טרונצ'ו התרגל במהרה, היה באינטראקציה עם החתולים שמסביב, בחלק מהזמן היה לו שותף שאיתו הסתדר, ובכל הביקורים (הרבים) שלי תמיד נראה נמרץ, פעלתן, ועם מצב רוח טוב. עכשיו כשהשיפוץ הסתיים טרונצ'ו בבית, שמח, עליז, והכל חזר לקדמותו. אני ממליצה על "הוטל חתול" ובמיוחד ממליצה על הלימה שאוהבת חתולים ויוצרת עימם קשר יוצא דופן של הבנה, איכפתיות ואהבה. טרונצ'ו מאוד אוהב אותה, ובשיפוץ הבא אשכן אותו שוב בהוטל חתול. תודה מטרונצ'ו וממני.

אודליה, ירושלים, 

✽ ✽ ✽

שני החתולים שלנו שהו ב"הוטל חתול" במשך חודש וחצי וכשלקחנו אותם הם היו בריאים ושמחים כמו תמיד. במקום יש תאים גדולים, מרווחים ונקיים. כל זה נמצא בתוך חצר גדולה עם הרבה ירק, צמחים ועצים, והדבר נותן למקום מראה של טבע ירוק.

אנו ממליצים בחום על "הוטל חתול"

אנה אבינערי מאשקלון, 

 ✽ ✽ ✽

 

מאשה, חתול בן 14 שהיה רגיל לחיות בחוץ יותר מאשר בבית, שהה בפנסיון של הלימה 10 ימים, עד שטס לקנדה. הוא הגיע לפנסיון קצת חולה, וטופל שם במסירות בידי הוטרינר של המקום והלימה עצמה, שנתנה לו אנטיביוטיקה. בנוסף, הוא למד שם, בגילו המבוגר, לעשות את צרכיו בארגז! בכל מה שקשור להטסתו של מאשה לקנדה הלימה גילתה אכפתיות ומסירות יוצאות דופן, ופחות או יותר הכריחה אותי לקנות לו מינשא מרווח יותר מזה שכבר רכשתי. היא גם הביאה אותו בבוקר הטיסה לשדה התעופה, ולאחר הגעתנו התעניינה מאוד בשלומו. לפי הרגשתי, התאקלמותו המהירה והקלה של מאשה בביתו החדש לאחר מסע כה קשה וממושך, נובעת בחלקה הגדול מן השהות הרגועה והנעימה ששהה בהוטל חתול. ללא ספק, הלימה יודעת לדבר עם חתולים.

רפאלה שיר, טורונטו, קנדה, 

✽ ✽ ✽

 

הייתי מאד מרוצה מהכול, האירוח והשירות. צ'יטה החתולה עשתה את הרושם שנוח ונעים לה.

.רמת הניקיון בפנסיון מאד גבוהה, דבר חשוב התורם במניעת מחלות וטפילים. צ'יטה התרגשה לחזור הביתה ושררה באי שקט בשעות הראשונות ולאחר מכן חזרה לעצמה. ייתכן שכעסה על כך שחופשתה הסתיימה.

פנסיון "הוטל חתול", היחיד שמצאתי באזור ירושלים, הוא  נמצא במושב שקט המשרה שלווה ורוגע. החתולים מקבלים מיטה אישית, בית נקי ויחס חם. המחיר כמובן משתלם לכל כיס וכל חתול מיד מרגיש בנוח ומתקבל באהבה.

זיו

✽ ✽ ✽


הגעתי להוטל חתול אחרי שבדקתי פנסיונים נוספים. הוטל חתול יוצא דופן ברמה שלו – החתולים מתגוררים בכלובים גדולים בסביבה מעניינת ומלאת גירויים, עם המון ירק, ציפורים וחתולים נוספים. בכלובים פינות רביצה ותצפית, וכן מאורות שניתן להסתתר בהן. הכלובים מאפשרים להלימה לא רק להאכיל את החתולים ולטפל בהם, אלא גם לשבת אתם בתוך הכלוב עצמו, ללטף אותם ולשחק אתם. מיד כשהגעתי למקום הבחנתי שכל החתולים ניגשים להלימה, מזהים אותה ומגיבים אליה בחיבה – ההמלצה הטובה ביותר מבחינתי לאמון שהם רוחשים לה ולכך שהם שמחים ומרוצים.

הדבר הראשון שעשינו היה לארגן את קליר בכלוב שלה, לוודא שיש לה כל מה שהיא צריכה – ורק אחר כך נגשנו לעסקים. המחיר סביר מאד בעיני, בוודאי ביחס לפנסיונים אחרים שבדקתי, אבל שום מחיר שבעולם לא קונה טיפול אוהב ומסור כמו זה שקליר זכתה לו.

כשבאתי לקחת אותה אחרי שבועיים (שבמהלכם התעדכנתי על מצבה דרך מיילים ותמונות שהלימה שלחה לי) פגשתי חתולה מרוצה, רגועה ומפונקת הרבה יותר ממה שהכרתי קודם. חששתי מאד להפרד מקליר ולשים אותה בפנסיון, אבל הנסיון הראה לי שאני יכולה להיות רגועה לחלוטין ויותר מזה. תודה רבה הלימה!

הדס משגב.

  ✽ ✽ ✽

אני ממליצה בחום על הוטל חתול. חתולתי מיקה קיבלה יחס חם ואוהב. היא חזרה הביתה מרוצה ושמחה ואני יכולתי לנפוש ולהיות שקטה – למרות שנסעתי לשבועיים לחו"ל , וזו פעם ראשונה שעזבתי את החתולה שלי. אני רוצה לציין שהחתולה שלי הינה בעלת בעיות רפואיות שונות וקיבלתי המלצה מהוטרינרית שלה שזהו המקום המומלץ ביותר בארץ.

יעל קליגלר, באר שבע 


✽ ✽ ✽

 גי'נג'ר ושלומית מתארחים בקביעות ב'הוטל חתול'. בדרך כלל הם שוהים בפנסיון בין שבוע לשבועיים בשנה, ביולי האחרון הם התארחו בו כחודש ימים.

אמנם אינני חתול שהתארח בפנסיון, אך נראה כי ג'ינג'ר ושלומית חזרו במצב טוב, רגועים, בריאים, מתנהגים כרגיל. מאוד שימח אותנו לדעת כי החתולים זוכים לקירוי ולחימום בלילות הקרים. המחיר הוגן.

אוהבי החתולים יכולים לזהות אלה את אלה, הם יודעים מתי עומד מולים אדם שמעריך ומכבד את אופיו הייחודי של כל חתול ואת הצורך שלו באהבה, בפרטיות, בהגנה ובעניין. החתולים שלנו זוכים לקבל מהלימה טיפול מסור ממישהי שעבורה חתול זה לא רק עסק, אלא אהבה אמיתית.

סתיו ונועם.

✽ ✽ ✽

אני מאוד ממליצה על הוטל-חתול של הלימה בן נריה. אתם יכולים להשאיר שם את החתול בראש שקט. מקום שקט ופסטורלי עם אויר נהדר, ממש חופשה בכפר לחתול. הלימה מבינה באופי של החתולים ומתכננת את השהייה של החתול בהתאם. החתול שלי התארח בחדר גדול עם מרפסת בחברת עוד שתי גורות וחתולות קשישות ונראה שכולם הסתדרו מצוין כי הוא חזר הביתה רגוע מהרגיל. גם היה כיף לקבל תמונות שלו ודיווחים שבועיים על מצבו. הלימה אישה רגועה והתקשורת איתה קלה ונעימה. בקיצור, אני מאוד מקווה להשאיר בהוטל חתול את רפי גם בנסיעה הבאה.

אייבי סישל' , תל אביב 

✽ ✽ ✽

אנו ממליצים בחום על "הוטל חתול" במושב אביעזר. המקום מרווח ומשרה ביטחון. הגישה של הלימה אל הבעלים והחתולים כאחד משרה אמון. סידורי תקשורת עם "הוטל חתול" נוחים מאד והמשוב התכוף שהלימה מעבירה בטלפון או בדוא"ל מקל בהרבה על הלחץ הפסיכולוגי של הבעלים. ברור לנו לגמרי ש"הוטל חתול" יהיה בחירתנו הראשונה גם בעתיד,

עדנה וצבי לרמן, שורש 

 ✽ ✽ ✽

בתאריך 11-27 לספטמבר טסנו לאירופה והשארנו את גוליית ופנדה, זוג חתולים מפונקים ומבוהלים בפנסיון של "הוטל חתול".

בהתחלה חששנו מכיוון שלפנדה זוהי חוויה ראשונה מחוץ לבית ובלעדינו ובאופן כללי הוא חתול די חרדתי. לשמחתנו הלימה עדכנה מהר כי החתולים מתאקלמים יפה ובימים שלאחר מכן קיבלנו אף 3 מיילים עם עדכונים ותמונות של החתולים, כשהם נראים רגועים ושמחים. האפשרות להישאר בקשר
רצוף ולדעת כי החתולים במקום בטוח, הייתה בשבילנו חשובה ומוסיפה וחשוב לציין כי ירד מאיתנו עול גדול של חששות ואפשר לנו ליהנות באמת מבלי לדאוג. תודה רבה ואין ספק כי נמליץ על המקום.

אורי והדס, 

 

 

✽ ✽ ✽

 

הייתי צריכה מקום בטוח להשאיר בו את ניסו המתוק לרגל נסיעת עבודה של שבועיים. הגעתי במקרה לאתר דרך הפייסבוק והכל נראה היה לי מקסים ומתאים. גם כשהייתי רחוקה הרגשתי שניסו נהנה ונמצא שמור היטב בידיים טובות והרגיע אותי מאוד לקבל תמונות שלו לפני ואחרי שהתאקלם.

החתלתול חזר הבייתה רגוע וחברותי ואפילו ניסה להתיידד עם כמה חתולים מהבניין שלי (מה שלא עלה יפה כי הם כנראה קצת פחות ידידותיים…)

אני ממליצה בחום על הוטל חתול של הלימה זה בהחלט בית בטוח, נעים ומלא אהבה לחתולכם.

אילה, תל אביב, 

 ✽ ✽ ✽

לכל המתלבטים לגבי פנסיון לחתולים הפסיקו להתלבט! 

בתור אמא טרייה לחתולים שתמיד גידלה כלבים ולקחה אותם איתה לכל מקום שנסעתי הייתי בלחץ לפני שהשארתי את החתולים במקום זר.. כשהגעתי להוטל חתול נרגעתי! המקום נקי מאוד (!!), מסודר ועולם ומלואו לחתולים בלבד!

החתול הזכר שלי (קווטצ') פחדן לא קטן ודאגתי להשאיר אותו בסביבה זרה (ופעם ראשונה בחייו בחצר!). הלימה השאירה אותי עם תחושה טובה מאוד והשארתי את התינוקות שלי עם חיוך על הפנים. כשבאתי לקחת אותם פגשתי שני חתולים מאושרים ומרוצים. הם חזרו הביתה שמחים מאוד. בפעם הבאה שאני אצטרך להשאיר את החתולים שלי לבד אני שמחה להודיע שהם לא יהיו לבד. יש להם בית מחוץ לבית.

תודה רבה! עדי קווטצ' ופוף! עדי אוסובסקי

 ✽ ✽ ✽

אני ממליץ בחום על הוטל חתול

צ'רצ'יל ושמוגלר הם חתולים די פחדנים, שלא יוצאים מהבית. כשיצאתי להפלגה של שבועיים, חששתי שיהיה להם קשה להסתגל לטריטוריה זרה עם חתולים נוספים. כשהגעתי איתם ל"הוטל חתול", הלימה הראתה לי את המקום שבו יישהו, שהיה מאובזר במדפים שעליהם הם יכולים לטפס, בגומחות מרופדות ובצעצועים.

בהתחלה הם באמת חששו לצאת מכלובי הנשיאה, אבל 10 דקות אחרי שיצאתי, הלימה כבר עדכנה אותי שהם יצאו והתמקמו כל אחד במקום שבחר לו. במהלך ההפלגה, קיבלתי עדכונים שוטפים על כך שאחרי יומיים ראשונים שבהם הם היו מסוייגים, הם התחילו להרגיש בבית, לטפס ולרחרח, ועדכנה אותי גם על הרגלי האכילה שלהם. בנוסף, היה מרגיע ומחמם את הלב לקבל תמונות שלהם מתפנקים ומשחקים.
כשבאתי לקחת אותם בתום החופשה, גיליתי גם שלשמוגלר יש חברה חדשה, שאיתה החליף רחרוחים בימים האחרונים. אין לי ספק שגישתה המיוחדת של הלימה היא זו שאפשרה לצ'רצ'יל ושמוגלר הפחדנים בדרך-כלל להרגיש בנוח כ"כ מהר.
התרשמתי שהיא מבינה לנפשם של החתולים.

לסיכום, אני ממליץ בחום על הוטל חתול. אם יקיריכם יישהו שם – אתם יכולים לטייל בראש שקט. 

יואב גור, 

✽ ✽ ✽


אני ממליצה בחום על "הוטל חתול",

המקום נקי, נעים, היחס לכל חתול הוא אישי ואוהב. לי אישית קשה להשאיר את "פושקאר" במקום זר והפעם יכולתי להיות רגועה ולדעת שהיא מטופלת כראוי!! תודה רבה, עדי ופושקאר.

עדי גוטליב, ירושלים.

✽ ✽ ✽

 
אני מאוד ממליצה על הוטל חתול!

תודה לך הלימה על הטיפול המסור בחתול שלי, שקצת חולני ומבוגר.מאוד עזרת לי עם ההסעת החתול הלוך וחזור לפנסיון, מכוון שאני לא ניידת ומתגוררת במרכז, לא קרוב לפנסיון.

מכוון שקיבלתי טופס למלא לגבי ההתנהגות שלו, האכילה שלו, התרופות, האופי ועוד וגם שוחחנו על זה, הבנתי שאני מוסרת אותו לידיים טובות ושהיחס לכל חתול הוא אישי, איכפתי, חם ואוהב. גם אם החתול שלי מאוד רגיל להיות צמוד אלי רוב הזמן, היה לי שקט נפשי שבזמן שהייתו בפנסיון, הוא נמצא במקום בטוח ולא אדאג לשלומו. לא היו לי ספקות בקשר לבריאותו גם בגלל שיש וטרינר הנותן שירות לפנסיון לכל מקרה חריג.

כפי שהובטח לי, קיבלתי דיווח על מצבו, כולל תמונות ויכולנו להיות בקשר טלפוני או אימייל בכל הזמן שהחתול היה בפנסיון. זו הייתה פעם הראשונה שהייתי צריכה למסור את החתול שלי לפנסיון והתעניינתי בכמה פנסיונים בארץ אבל השירות שהובטח לא היה בשום מקום כזה אישי, מסור, חם ואוהב.

המקום עצמו מקפיד על ניקיון – התבקש במסירת החתול טיפול נגד פרעושים, נגד תולעים וחיסון. המקום פתוח ומזמין, נעים לחתולים, עם סביבה ירוקה, חצר פרטית או משותפת מותאם לפי אופי החתול.

מכוון שקיבלתי טופס למלא לגבי ההתנהגות שלו, האכילה שלו, התרופות, האופי ועוד וגם שוחחנו על זה, הבנתי שאני מוסרת אותו לידיים טובות ושהיחס לכל חתול הוא אישי, איכפתי, חם ואוהב. גם אם החתול שלי מאוד רגיל להיות צמוד אלי רוב הזמן, היה לי שקט נפשי שבזמן שהייתו בפנסיון, הוא נמצא במקום בטוח ולא אדאג לשלומו. לא היו לי ספקות בקשר לבריאותו גם בגלל שיש וטרינר הנותן שירות לפנסיון לכל מקרה חריג.
כפי שהובטח לי, קיבלתי דיווח על מצבו, כולל תמונות ויכולנו להיות בקשר טלפוני או אימייל בכל הזמן שהחתול היה בפנסיון.
זו הייתה פעם הראשונה שהייתי צריכה למסור את החתול שלי לפנסיון והתעניינתי בכמה פנסיונים בארץ אבל השירות שהובטח לא היה בשום מקום כזה אישי, מסור, חם ואוהב.
המקום עצמו מקפיד על ניקיון – התבקש במסירת החתול טיפול נגד פרעושים, נגד תולעים וחיסון. המקום פתוח ומזמין, נעים לחתולים, עם סביבה ירוקה, חצר פרטית או משותפת מותאם לפי אופי החתול.
שוב, תודה רבה לך הלימה!
לא אהסס בפעם הבאה שאצרך ליצור קשר ולמסור את החתול שלי להוטל חתול.

דניאלה בוריאן, גבעתיים

 

 

✽ ✽ ✽ 

גם הפעם היינו מרוצים מאוד.

חששתי מאוד לפני שמסרתי את החתול שלנו לפנסיון בשנה שעברה. שמעתי כל מיני סיפורים על חתולים וכלבים שחזרו ממש מדוכאים מפנסיונים ששהו בהם, עם הרגלים התנהגותיים בעייתיים ועם תקופת הסתגלות ממושכת בחזרה בבית, שלא לדבר על מחלות של ממש שחטפו שם.

לשמחתי שום דבר מכל זה לא קרה. ירח (זה שמו של החתול) חזר שמח ובריא, בלי שום הרגלים רעים (להיפך, הוא אפילו חזר יותר רגוע…), הסתגל בחזרה צ'יק-צ'ק והכול היה בסדר. במיוחד הייתי מוטרדת איך יסתדר עם חתולים אחרים, כי הוא היה חתול יחיד בבית מאז שהיה גור, וחששתי שההתמודדות עם חתולים זרים תגרום לקרבות חתולים, לנשיכות ולשריטות ותכניס אותו לסטרס.

אבל הלימה הייתה מאוד קשובה, מבינה ומקצועית, שאלה את כל השאלות הנכונות והסיקה את המסקנות הנכונות. היא עשתה לו "שידוך הולם" – מיקמה אותו בכלוב עם חתולים מבוגרים ונקבות, כך שלא היו שום קרבות חתולים וכולם הסתדרו עם כולם.

התרשמתי מאוד לא רק מהתנאים הפיזיים של המקום – החצרות הנקיות והמרווחות יחסית – אלא בעיקר מההבנה ומתשומת הלב של בעלת המקום לחתולים עצמם. המקום נבנה ומנוהל על ידי אישה שמבינה בחתולים ומבינה חתולים, והמקום מתוכנן, בנוי ומתוחזק בהתאם.

בקיץ האחרון חזרנו שוב, הפעם עם שני חתולים, וגם הפעם היינו מרוצים מאוד. החתולים היו מטופלים היטב, שודכו כמו שצריך וחזרו הביתה במצב טוב. זו הזדמנות בשבילי להודות להלימה על היחס, ההבנה, האחריות והאכפתיות, בשמנו ובשם החתולים ירח וג'ינג'ה.

זוהרה רון.

✽ ✽ ✽

השארנו את טולי ב"הוטל חתול" של הלימה לשבועיים בחשש רב, טולי היא חתולת בית צעירה בת פחות משנה, שאינה מורגלת בשהייה בחוץ או בקשר עם חתולים אחרים וזו הייתה הפעם הראשונה בה נפרדנו ממנה לתקופה כה ארוכה.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה הלימה גילתה אדיבות רבה וניסתה לעזור בכל עניין שהעלנו מולה. היא אפשרה לטולי לשהות בביתה ואפשרה לה קליטה הדרגתית ונעימה. כשהיינו בחול קיבלנו תמונות מרגשות בהן טולי נראתה נינוחה ומתפנקת. כאשר טולי חזרה הביתה היא הייתה נקייה ומטופחת, לא חל כל שינוי לרעה בהתנהגותה, היא המשיכה להיות מתרפקת ונעימה. אנו מתרשמים שהיא קיבלה יחס מפנק ונעים. ברור לנו שבפעם הבאה שניסע לתקופה ארוכה נשתמש בשרותיה של הלימה בשמחה.

משפחת זילביגר, מודיעין, 

✽ ✽ ✽

ג'ינג'ר וצ'יקה הם זוג חתולים ביתיים ומפונקים, בני 12, שגדלו אצלנו מאז שהיו גורים. עם מעבר לבית חדש, חיפשנו פנסיון שיוכל לטפל בהם בתקופת המעבר בין הבית הישן לבית החדש, בעיקר בתקופת האריזות והפירוקים שידועה כגורמת לטראומה לבעלי חיים.

בהמלצת הווטרינר שלנו, הגענו להוטל חתול. שמחנו לגלות מקום מטופח ונקי שמכבד את החתולים ואת בעליהם. תקופת המעבר שלנו התארכה בשל עיכוב בהשלמת הבנייה, ולשמחתי הלימה נערכה על מנת לסייע לנו להאריך את השהות של החתולים. גם משיחות טלפון ומיילים וגם מביקור שערכתי במהלך השהות, נוכחתי לגלות כי החתולים מטופלים היטב וזוכים לתנאים טובים מאוד, כולל פינוקים
שהיו רגילים להם מהבית כמו פסטרמה. עם ההגעה לבית החדש, ולאחר תקופת הסתגלות קצרה, חזרו ג'ינג'ר וצ'יקה לאכול, לשתות ולגרגר בהנאה.  לפיכך אני ממליץ בשמחה על הוטל חתול.

זאב גרובר.  

 

✽ ✽ ✽ 

אני ממליצה בחום על הפנסיון של הלימה הוטל חתול. הלימה מסורה ואחראית, לתפארת.

באחת החופשות שלנו הלימה זיהתה שלתיקי דלקת עיניים, הלימה יצרה איתי קשר לחו"ל ותארה את הבעיה, ואיזה יופי תיקי טופלה על ידי וטרינר שמצא בעיה בחניכיים, ולכשחזרנו קיבלתי תיקי בריאה ושמחה, כל הכבוד. הלימה יקרה,

את תיקי שלנו אנחנו "מאכסנים" אצלך כבר 3 שנים בשמחה רבה, ולתקופות לא קצרות. לא יודעת מה הייתי עושה לולא מצאתי אותך ואת הוטל לחתול שבביתך, אני רגועה ומבלה בשלווה ובכייף בחופשותיי הארוכות, כשאני יודעת שתיקי בהשגחתך וטיפולך המסור.

גם הפעם חזרתי לפני 3 שבועות וקיבלתי את תיקי החמודה והסקרנית שמחה נקייה וערנית, תודה על התמונות ששלחת אלי כל פעם בהעדרי מהארץ, כל פעם שקיבלתי תמונות התעודדתי ויומי היה שמח מאד. תמשיכי בעבודתך הנאמנה. אין כמוך, אוהבים אותך משפחת בהט ותיקי.

משפחת בהט ותיקי

לאה בהט‏, אלפי מנשה . 

✽ ✽ ✽

מדהים מדהים מדהים! 

השארתי את שני חתוליי בהוטל חתול למשך חודש וחצי ואני מאושרת מהבחירה.

המקום מאוד מרווח ונקי, ומאוד מוגן מפני בריחות של חתולים. (לי זה היה מאוד חשוב כי בובה החתולה מאוד פחדנית וברחנית ומאוד חששתי). והלימה? אין מילים לתאר את האישה המדהימה הזאת.הגעתי בפעם הראשונה, מלאת חששות ושאלות והיא ענתה על כל השאלות והפריכה את כל החששות עם החיוך המקסים שלה. במשך כל התקופה קיבלתי ממנה תמונות עדכניות של החתולים ועדכונים לגבי מצבם. בובה החתולה הפחדנית אפילו יצרה איתה קשר מאוד מיוחד (לא תיארתי לעצמי שבובה תתחבר איתה כי היא לא מתקרבת לאף אחד חוץ ממני).

כמו כן, אצל ספופו, החתול, הלימה זיהתה בעיה בעור שלא כל כך התייחסתי אליה לפני ששמתי אותם בפנסיון והלימה התקשרה אלי ומאוד דאגה ושיכנעה אותי ללכת לוטרינר ולאחר שכבר הוצאתי את החתולים מהפנסיון, היא עדיין דאגה והתקשרה לשאול מה שלום החתול ואם הבעיה עברה.

מיותר לציין, שהחתולים הוחזרו אלי בריאים, שמנים וללא סימפטומים של נטישה וכו'… הלימה, תודה על הכל! רואים שהפנסיון עבורך זה לא סתם עסק זו דרך חיים. את נותנת את כולך ומכל הלב (הענק שלך). שאלוהים יברך אותך ויהיה לך רק טוב בחיים כי את עושה כל כך טוב גם לאנשים וגם לבעלי חיים! אוהבים אותך ומודים לך מכל הלב,

רחלי וגדי, ספופו ובובה.

רחלי בנסקי

✽ ✽ ✽

הלימה הנפלאה והוטל חתול המצוין

לפני 26 חודשים שלחתי את חתולתי המבוגרת לנפוש בהוטל חתול בזמן שיפוצים בדירתי. כמובן שהיה קשה להפרד כיוון שהחתולה מבוגרת וזקוקה לטיפול תרופתי. אך מהר מאוד הבנתי שאני יכולהלהיות שקטה, מיכל הנפלאה הגיעה עד לתל אביב לאסוף את החתולה, עדכנה אותי במהלך כל התקופה בשלומה, וכמובן דאגה לתת לחתולה את התרופות שלה. בתום התקופה החתולה חזרה הביתה כאילו מעולם לא עזבה. שיחקה, אכלה, והיתה נינוחה, ברור לי שהיא בילתה מצוין ב"הוטל חתול".

ממליצה מאוד !

נויה , תל אביב.

✽ ✽ ✽

 

מקום ייחודי ויוצא דופן

השארנו את חתולנו האהוב פעמיים בהוטל חתול. מקום ייחודי ויוצא דופן, היחיד שמצאנו עם אפשרות שהות של החתול בחצר סגורה (לחתולים שיוצאיםהחוצה) ולא רק בבית. רואים על הלימה את האהבה לחתולים ויש בה גמישות ונכונות להתאמות ושינוייםבלתי צפויים בהתאם לאופי החתול וצרכיו. מתבצע גם מעקב אמיתי אחרי בריאותו, תזונתו ומצב רוחו של החתול וניתנת עזרה במקרי הצורך. לכן, למרות המרחק, שבנו והשארנו את פליקס אצל הלימה ונשוב ונשאיר אותו בידיה הטובות גם בפעמים הבאות.

  תמר שטחל 

✽ ✽ ✽

ברצוננו להודות למיכל על הטיפול המסור והטוב שלו זכו שני חתולינו היקרים, ארתור ואנג'ל. אישיותה החמה והנעימה של מיכל הקרינה על חתולינו היקרים והם חזרו לביתינו כאילו שהם שהו בביתם. אנו ביקרנו בהוטל חתול והתרשמנו מאוד לטובה מהמקום, מהחדרים, מהחצר ומהנוף. מיכל היא אישה נעימה ורגועה, וזה הורגש כבר בפגישה הראשונה ביננו. מיכל אספה את החתולים מביתינו וכן החזירה אותם בתום חופשתינו. אנו ממליצים בחום על הוטל חתול שבהנהלת מיכל וגם להבא נמסור את ארתור ואנג'ל להוטל חתול.

צ.ר.פ רמת גן

✽ ✽ ✽

 

פנסיון מעולה

פנסיון ברמה מצויינת, חדרים ותאים מרווחים, טיפול מקצועי ויעיל -החתולים חוזרים "כמו חדשים"

 משה תירוש , ירושלים.

 

✽ ✽ ✽

רק מילים חמות יש לי להגיד על הוטל חתול. לאחר סקר שוק מקיף בחרתי להשאיר את שני חתוליי בהוטל חתול ואני מאושרת מהבחירה. המקום נקי מאוד (ביקרתי שם כמה פעמים) מאוד ידידותי, מרווח ומזמין. השארתי את חתוליי למשך חודש וחצי ובכל פעם כשהתגעגעתי, הלימה שלחה לי תמונות שלהם. כמו כן, הלימה הבחינה בבעיה קטנה בעור החתול ודאגה לעדכן ולאחר שלקחתי אותו לווטרינר, היא דאגה להתעניין בשלומו. רואים שהוטל חתול בשביל הלימה זה לא סתם עסק זו דרך חיים ואהבת אמת לבעלי החיים. הלימה אישה מדהימה ומיוחדת במינה. היא איכפתית וחמה ומסורה ואוהבת ובעלת לב ענק!!! אני יודעת שמצאתי את הפנסיון המושלם לחתוליי… מאוד מאוד מומלץ!

רחלי

✽ ✽ ✽

ברצוני לשבח ולהלל את הטיפול לו זכתה שוש החתולה הפרסית המפונקת שלי. לפני כחודשיים, השארתי את שוש בהוטל חתול. משחזרתי קיבלתי חתולה שעברה חוויה מתקנת. אין לי ספק שבפעם הבאה, עת אסע, אשאיר את שוש עם הלימה בהוטל חתול.

חביבה אבן , תל אביב.

✽ ✽ ✽

 

זאת כבר נפעם השלישית שחתולינו המפונקים נמצאים בפנסיון של הלימה בעקבות נסיעה לחו"ל ואני יכולה להגיד שאין מקום טוב יותר להשאיר בו את החתול שלכן/ם מאשר שם. רואים שהמקום עוצב במיוחד לרווחת בעלי החיים הנמצאים בו ביחד עם הטיפול המסור של הלימה והעדכונים השוטפים במצבם של החתולים באמת מקום שמאפשר חופשה ללא דאגות לחבריכם הנשארים בארץ. מומלץ בחום!

רחל 

 

✽ ✽ ✽

One comment

 1. ממליצה בחום!
  הגענו לפנסיון של הלימה בעקבות המלצת הוטרינר.
  מכיוון שפושקין המפונק שלנו לא עזב את הבית מעולם קודם לכן, דאגנו מאד איך יסתדר.
  הלימה טיפלה בו במסירות רבה, ואף העבירה אותו לתוך ביתה כשראתה שהשהות בכלוב שבחצר אינה מתאימה לו.
  בנוסף, היא ראתה את דאגתנו ודאגה להתקשר אלינו יום יום, לדווח על מצבו ולהרגיע אותנו.
  אין לי ספק שבפעם הבאה שניסע נשאיר את פושקין אצל הלימה, ונדע שהוא בידיים טובות.

כתיבת תגובה

הזמנה לחברות בפייסבוק